SEBA Brake Pad – Hamulec

19,00 

Brak w magazynie

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu

Opis

SEBA Brake Pad -klocek hamulcowy do rolek FR / SEBA

Inne określenie klocka hamulcowego w rolkach to guma ścierna. Warto zadbać o ten element, aby nie zetrzeć go zbytnio. Zazwyczaj jest na nim miarka informująca o konieczności wymiany na nowy. Jeśli przekroczymy ten znacznik, może nam to przysporzyć dodatkowych problemów w postaci przytarcia śruby montażowej i problemów z odkręceniem przy wymianie. Kolejną przeszkodą mogą być trudności w hamowaniu, gdyż będziemy musieli wysoko zadzierać rolkę, a to w konsekwencji przekłada się na zmniejszoną szybkość i skuteczność zatrzymania. Te aspekty są bardzo istotne w przypadku osób początkujących czy też jeżdżących w ruchu miejskim.

Klocki hamulcowe od FRa czy Seby są dosyć proste w swojej konstrukcji, co sprawia, że montaż jest dosyć łatwy oraz często umożliwia zamocowanie w rolkach innego producenta. Ewentualnie w ostateczności można dokonać drobnych modyfikacji kształtu gumy, która jest przyjemna w obróbce. Jakościowo jest to produkt najwyższej półki, nieprzypominający w żadnym stopniu plastikowych zamienników i podróbek, ślizgających się po podłożu, zamiast zatrzymać rolkarza.

W razie uszkodzenia swoich części, do zestawu z klockiem hamulcowym Seba /FR dołączone są: nowa śruba i nakrętka. Warto pamiętać, aby solidnie dokręcić ten element. W razie kłopotów z dopasowaniem służymy poradą, zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu