Rolki Juniorskie Rollerblade Microblade Alu 3WD – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

Rollerblade Microblade ALU 3WD

Nowe „Mikro” to świetne buty dla najmłodszych rolkarzy, które mogą być używane tak samo przez początkujących i uczniów, jak i również przez te dobrze jeżdżące już dzieci.

But wewnętrzny zrobiony jest w tej samej technologii, co jego „dorosły” odpowiednik – Macroblade – czyli Engineered Mesh. Oznacza to, iż jego perforacje oraz oddychający materiał pozwalają stopie oddychać i na bieżąco obniżać temperaturę – dzięki temu stopa nie poci się nadmiernie, co oznacza że stopa nie tylko lepiej pasuje do buta, ale również nie wydziela nadmiernie potu, co wydłuża żywotność buta. Trzymany jest on w rozszeżanej skorupie Spitfire, regulowanej w czterech różnych rozmiarach, co pozwala dostosować but do rosnącej stopy dziecka. But trzymany jest przez klamrę poziomą nad kostką, przekątny rzep nad podbiciem, oraz sznurówki w systemie Speedlace, dodatkowo podtrzymywane systemem Lace Lock, który porządkuje sznurówki i pozwala nie przejmować się ich rozplątywaniem.

Pod butem znajdziemy aluminiowe podwozie, co przekłada się na lepszy przekaz energii niż w rozwiązaniach plastikowych bądź kompozytowych, a podczepione są do niego trzy koła 80mm. To co wyróżnia te rolki z pośród podobnych modeli dziecięcych, to fakt, iż wspomniana aluminiowa płoza może zostać wyposażona w zestaw czterech kół 76mm, nie zmieniając szyny. Jest to możliwe dzięki temu, iż mamy w nich aż pięć otworów na osie kół, co daje nam dwa warianty romiaru i ilości kółek. A jeśli już o nich mowa – ich twardośćto 82A, czyli przyczepne i bezpieczne koła dziecięce, dzięki którym nie wpadną w żaden poślizg, a łożyska w nich zawarte to SG5. Hamulec za piętą można oczywiście wykręcić jeśli dziecko będzie komfortowo umiało zachamować na przykład T-stopem.

Przeznaczenie: początkujące dzieci

Kolorystyka: czarno-niebieski

Rozmiary: 21-23 i 23-26

Koła: 80 milimetrów, 82A

Łożyska: SG5

System sznurowania: klasyczne sznurowanie

Cholewka: Regulowana

Szyna: 4 lub 3 koła, wymienna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.