Rolki Męskie K2 Trio 110 – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 Trio 110

Trio 110 od firmy K2 to kolejny krok serii Trio na rok 2019 – jak nie trudno się domyślić, jest to ta sama rolka męska, co zeszłoroczny Trio 100, tylko z powiększonymi kołami. Nie jest to jednak Jedyna różnica między tymi modelami, ale o tym zaraz:

Najpierw przyjrzyjmy się butowi rolek męskich K2 Trio 110: Mamy tutaj aż trzy rzepy „power strap” – dwa na górze, oraz jeden na dole. Górne podczepione są w bardzo ciekawy sposób, gdyż jeden z nich opiera się na cholewce Urban Cuff, dzięki czemu całość mocno trzyma łydkę, drugi natomiast trzyma się tylko na bucie wewnętrznym, już poand cuffem. Trzeci rzep opina nam podbicie, dzięki czemu kostka zawsze będzie na swoim miejscu. To wszystko wspierane jest przez tradycyjny system wiązanych sznurówek.

Pod butem rolek męskich K2 Trio 110 znajdujemy gwiazdę tego modelu – jego szynę Rockerable Trio 110 Frame, którą można zgodnie z nazwą „rokerować”. Oznacza to, że koła nie będą razem dotykać podłoża, a zamiast tego ich linia styczności z ziemią będzie obła, stąd potocznie jest to nazywane „bananem”. Dzięki takiemu ustawieniu rolki stają się znacznie bardziej zwrotne, i jest to ogromna różnica, nie da się jednak ukryć, że jazda staje się wtedy również trudniejsza i na dłuższą metę wymaga więcej siły i precyzji. Na szynie wiszą kółka 110mm, czyli już jak najbardziej koło nie tylko szybkie, ale również wysokie, co oznacza, iż jest to rolka dla uzytkowników, którzy trochę się już w życiu najeździli. W kołach znajdziemy łożyska ILQ 9, zapewniające przyjemny i gładki „roll”, a twardość kół 85A zapewni perfekcyjny balans między przyczepnością, a żywotnością.

Rolki Trio są unikalne, mimo grupy „soft but”, materiał jest dosyć mocno usztywniany co gwarantuję  nam wygodę,komfort ale również stabilne trzymanie kostki. Mając wygodną rolkę z krótką płozą oraz dużym kołem, możemy  przejechać długie dystanse nie męcząc się oraz  pojechać ze znajomy na miasto nie mając problemu ze zwinnością i koordynacją. Można przypisać ją bardziej do kategorii lifestyle niż fitness tak jak podaje producent.

Wersję z kołem 110mm polecamy dla osób które chcą rozwijać nieco większe prędkości

Kupując rolki Trio 110 znajdziemy w opakowaniu tylko krótszą śrubę, którą mocujemy po zdjęciu hamulca.

 

 • Przeznaczenie: zaawansowani
 • Kolorystyka: czarne, czarna szyna
 • Rozmiary: 36 – 47
 • Koła: 110 milimetrów
 • Twardość koł :90A
 • Łożyska: ILQ 9
 • System sznurowania
 • Szyna: Trio Frame: Classic Lacing System
 • Cholewka: Urban Cuff
 • Wiązanie: Klasyczne sznurowanie
 • Klamry: Rzep 45 stopni oraz 2 rzepy u góry cholewki
 • Hamulec: W komplecie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.