Rolki Juniorskie K2 Raider PRO – Niebieskie

(1 opinia klienta)

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 Raider Pro

Rolki K2 Raider Pro to rolki dziecięce przeznaczone dla chłopców. Na ich popularność wpływa regulowany rozmiar, który przestawia się, wysuwając front buta, a blokuje specjalnym zatrzaskiem, co można robić nawet kiedy noga jest już w rolce. Zapewnia to nie tylko idealne dopasowanie przez wiele sezonów, ale również możliwość poluźnienia rolki kiedy dziecko siada aby odpocząć.

Funkcją kompozytowej szyny jest absorbowanie nierówności na drodze pokroju kostki bauma, bądź dziur w chodnikach. Szyna jest również podczepiona pod butem tak, by dziecko było jak najniżej nad ziemią, co w połączeniu z niewielkimi kołami o śednicy 72 milimetry przekłada się na stabilność i bezpieczeństwo, a koła o twardości 80A zapewniają optymalną przyczepność w warunkach miejskich.

W rolkach dziecięcych Raider Pro znajdują się łożyska ABEC 3, czyli klasyczne łożyska używane również w rolkach dla osób dorosłych, dzięki czemu rolka nie zwalnia samoczynnie, jak to często bywa w rolkach dla mniejszych dzieci. Dzięki temu są to rolki bardzo rozwojowe, i pozwalające dzieciom z czasem osiągnąć pełne możliwości. Rolki K2 Raider Pro zawierają również Speed Lacing System, dzięki czemu zawiązać je można jednym pociągnięciem, a sznurówki nie plączą się, co znacznie ułatwia wiązanie samemu rolek przez dziecko.

Wszystko to świadczy o tym, iż mimo że są to rolki dziecięce na wstępnym poziomie umiejętności, K2 Raider Pro to nie to sprzęt, który trzeba zmieniać po sezonie, gdyż rolka nie stawia przed młodym rolkarzem żadnych przeszkód, i skonstruowana jest tak, aby być wygodną. Nie zatrzymuje rozwoju dziecka i pozwala wykorzystywać pełnię umiejętności, co czyni je jedną z najbardziej wszechstronnych rolek w tej kategorii wiekowej.

Przeznaczenie: początkujące dzieci – chłopcy

Kolorystyka: Niebieska, czarna szyna

Rozmiary: S 29-34, M 32-37, L 35-40

Koła: 72 milimetry, 80A

Łożyska: ABEC 3

System sznurowania: Speed Lacing System

Cholewka: Junior Cuff

Szyna: FBI Frame

1 opinia dla Rolki Juniorskie K2 Raider PRO – Niebieskie

  1. Michał

    Rolki bardzo podpasowały mojemu synowi. Wygodne, komfort jazdy. Kółka chodzą płynnie. W tym modelu można robić dowolne swawole 🙂

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.