Rolki Juniorskie K2 Marlee BOA – Błękitne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 Charm BOA ALU

Rolki K2 Charm BOA ALU to dziewczęca wersja rolek SK8 Hero, także tak jak one, jest bardziej zaawansowanym modelem dziecięcym, dla tych, którzy chcą od rolek nieco więcej, niż tylko okazjonalnej jazdy po podwórku. Tak jak bardziej podstawowe modele, mają one regulowany rozmiar, przechodzący między pięcioma wariantami, i blokowany specjalnym zatrzaskiem nawet wtedy, kiedy rolka jest już na nogach. Ma to na celu nie tylko dostosowanie się do rosnącej stopy, ale również zrobienia odrobiny miejsca w razie zmęczenia nogi podczas chwili odpoczynku.

W rolkach dziecięcych K2 Charm BOA ALU została zastosowana szyna aluminiowa, co ma nie tylko dawać rolkarce lepszy transfer energii, a co za tym idzie – jechać szybciej przy mniejszym wysiłku – ale również zwiększyć ich trwałość i odporność. Taka szyna, w połączeniu z łożyskami ABEC 5, i kołami o średnicy 76mm daje rolce możlwość jazdy równie szybkiej, co rolki dla dorosłych rolkarzy, i z tego względu polecana jest głównie dla starszych dzieci, lub tych, jeżdżących już co najmniej jeden sezon. Twardość kół 80A zapewnia przyczepność optymalną w warunkach miejskich, i pomaga niwelować drobne drgania powodowane przez nierówności na drodze.

BOA Lacing System nadaje rolkom dziecięcym K2 łatwości w nakładaniu i zdejmowaniu, oraz rozwiązuje problem plączących się sznurówek, ale w przeciwieństwie do niższych modeli – nie zastępuje górnej klamry, dzięki czemu dziecko ma możliwie najstabilniej zapięty but. Wszystko to nadaje rolkom K2 Charm BOA ALU charakter rolek sportowych, bardziej niż rekreacyjnych, choć mimo to, wciąż jest to but priorytetyzujący wygodę, oraz lekka szyna, co daje idealny kompromis między komfortem a sportowym zacięciem.

Przeznaczenie: początkujące dzieci – dziewczynki

Kolorystyka: czarny-fioletowy, srebrna szyna

Rozmiary: M 32-37, L 35-40

Koła: 76 milimetrów, 80A

Łożyska: ABEC 5

System sznurowania: BOA Lacing System

Cholewka: JR Plus Cuff

Szyna: Alu Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.