Rolki Męskie K2 F.I.T. 84 PRO – Srebrne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 F.I.T. 84 Pro

K2 F.I.T. w wersji Pro, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Są to męskie rolki fitnessowe, przeznaczone do jazdy miejskiej w gładkich warunkach – ścieżkach rowerowych i chodnikach – chociaż aby jazda na nierównej powierzchni nie sprawiała problemów, zastosowane zostały tutaj koła o twardości 80A, które ze względu na swoją miękkość płyną po każdej powierzchni. Koła napędzają łożyska ILQ 5, znane bardzo dobrze od wielu lat ze swojej precyzji i braku oporów. Razem z szyną aluminiową rolki męskie K2 to wspaniałe doznania prędkości, gdyż takie właśnie szyny najlepiej przekazują energię z nogi do rolki, w związku z czym wkładamy mniej wysiłku w każde odepchnięcie.

Rolki męskie K2 F.I.T. 84 Pro to również rolka z kołami o wielkości 84 milimetrów. Ma to ogromne znaczenie, bo im dłuższe koło, a tym samym obszar styczności z ziemią, tym szybciej pojedziemy, i tym łatwiej będzie nam się odpychać, ale również tym dłuższy łuk zakrętu, a co za tym idzie – nieco większy wymagany poziom zaawansowania. Jest to więc rolka, która delikatnie priorytetyzuje jazdę szybą i prostą, niż jazdę typu freeskate bądź freestyle, choć wciąż nie jest to koło na tyle duże, by nie móc jeździć dowolnym stylem.

Ostatnim, co warto wspomnieć o rolkach męskich K2, jest Speed Lacing System – sposób sznurowania butów nie za pomocą zawiązywania, a ściągania sznurówek w górę, i podczepiania ich pod specjalny zatrzask blokujący ich rozwiązywanie. Rezultuje to szybkim wkładaniem i zdejmowaniem rolek, a dodatkowej stabilizacji udzielają wsuwana. To w połączeniu z K2 Softboot daje niesamowitą wygodę i komfort jazdy.

Przeznaczenie: początkujący, sredniozaawansowani – mężczyźni

Kolorystyka: srebrny, srebrna szyna

Rozmiary: 36.5 – 49

Koła: 84 milimetry, 80A

Łożyska: ILQ 5

System sznurowania: Speed Lacing System

Cholewka: Stability Cuff Plus

Szyna: ALU Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.