FR CUFF BUTTON

11,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu

Opis

Śruba zmienna do cholewki w rolkach z serii FR1. Ich konstrukcja to bardzo sprytnie pomyślany system regulowania całej górnej części rolek, czyli jej cholewki. Jak się to odbywa? Otóż śruba w cholewce FR1 zbudowana jest w taki sposób, że okrągła podkładka wpuszcza w siebie śrubę nie w samym swoim środku, ale z brzegu. W ten sposób możemy tą podkładkę obrócić do jednej z czterech pozycji – w czterech, ponieważ specjalne frezy w podkładce wpasowują się w jednej z czterech przygotowanych specjalnie do tego miejsc. Pozycje są następujące:

Cuff obniżony: Zapewni nam to nieco więcej manewrowalności – noga będzie mogła bardziej ugiąć się w przód, oraz wychylić do tyłu, co jest idealnym rozwiązaniem do slalomu, lub jazdy figurowej.

Cuff wysunięty do przodu: Zagwarantuje nam to nieco agresywniejszą pozycję, popychając łydkę do przodu, ułatwiając jazdę szybką o niskim profilu.

Cuff schowany do tyłu: Zapewni nam to nieco mniejsze wychylenie do przodu, jest to najrzadziej spotykane ustawienie, ale bywa, że niewłaściwa pozycja stóp, lub wada postawy wymaga właśnie tego ustawienia

Cuff podwyższony: Da nam to nieco więcej stabilności i mocnego trzymania kostki. Jest to ustawienie dobre dla tych, którzy chcą ułatwić sobie nieco jazdę, kosztem mniejszej precyzji wykonywanych ruchów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu