Shoes-Te

30,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu

Opis

Spray Antygrzybiczny (dezynfekujący i odświeżający) SHOES -TE

Shoes-te to preparat o właściwościach grzybobójczych do dezynfekcji wnętrza butów codziennego użytku, butów narciarskich,roboczych czy rolek. Skutecznie likwiduje grzyby zalegające w obuwiu oraz przykry zapach potu po całym dniu. Zwalcza bakterie, dla których buty są miejscem wegetacji, stężony preparat wskazuje właściwości biobójcze. Zawiera drobiny srebra, co znacznie wydłuża znacznie działanie preparatu i zabezpiecza wnętrze przed rozwojem grzybów.

Produkt składa się głównie z substancji : nadtlenek wodoru (woda utleniona), alkohol etylowy oraz alkohol izopropylowy. Kolejnym ważnym  składnikiem jest azotan srebra.  Shoes-te jest pojemności pięćdziesięciu mililitrów, nie wielki spray można bez problemu schować do torebki czy plecaka.

Działanie preparatu jest szacowane na  48 godzin, zaleca się jednak stosować go po każdym większym wysiłku, środek zaczyna działać od razu lecz efekty można zauważyć po około 15 min. Sprayu nie należy używać bezpośrednio na stopy.

Prawidłowe użycie – Jeżeli jest możliwość wyciągnięcia wkładek to to robimy, nanosimy bezpośrednio preparat na wkładki tak by były lekko wilgotne oraz osobno do środka butów,rolek,łyżew czy  innego typu obuwia. Jeśli chodzi o schowanie butów do szafy czy plecaka warto poczekać do 20-30 min zanim to zrobimy.

 

  • Produkt: Shoes-te
  • Pojemność : 50 ml
  • Substancje czynne : Nadtlenek wodoru, etanol, propan-2-ol, azotany srebra

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu