Rolki Rollerblade Twister Edge – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

Rollerblade Twister Edge

Twister to flagowy model Rollerblade do jazdy miejskiej i freeskate, który od 2018 roku produkowany jest pod nazwą „Edge”, co oznacza jego kompletną przebudowę i całą gamę ulepszeń. W tym roku również przewidziane zostały pewne zmiany, ale wciąż jest to jeden z najlepszych modeli rolek do jazdy miejskiej dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania.

„Edże” to na pierwszy rzut oka przede wszystkim nowoczesny, stylowy wygląd – krawędzie są tutaj nieliczne, ale bardzo mocno zarysowane, jest więc to rolka dla tych, dla których ważny jest elegancki ale agresywny profil i charakter. But zrobiony został z kompozytu polimerowego o wysokiej wytrzymałości. Takie materiały pozwalają na pewną i zdecydowaną jazdę po mieście, schody czy murki nie będą problemem. Dla osób które cenią również przewiewność to w modelu Twister Edge firma zastosowała tak zwane Anti Torsion Box w spodzie skorupy. To otwór służący do wentylacji, naszej rolki, dodatkowo w bucie wewnętrznym została włożona wkładki która, posiada otwory które zwiększają przewiewność. Taka skorupa to jednak nie tylko wygląd, ale i mocne trzymanie stopy – w połączeniu z cholewką V-Cut, która pomaga zwiększyć ruchomość nogi w tył, daje nam to idealne dopasowanie do stopy, która jest ruchoma tylko tam, gdzie jest to potrzebne do szybkiej jazdy freeskate. Nad dopasowaniem czuwa również klamra górna zatrzaskowa, oraz dolna klamra „micro”, a do tego wszystkiego dochodzą jeszcze sznurówki. Pod stopą mamy jeszcze miękki shock absorber, pilnujący aby każdy wertep i każda nierówność nie dawały się we znaki stopom i kolanom. But wewnętrzny to natomiast First Fit V-Cut – dopasowuje się do stopy i zapewnia pewną rekację na każdy ruch, nie zostawiając dużo miejsca między stopą a skorupą.

Pod butem mamy natomiast podwozie, tutaj wykonane z aluminium o długości styczności 243mm, chociaż w przypadku rozmiarów powyżej 29 jest to 255mm. Koła zamontowane na takiej szynie to Rollerblade Supreme 80mm, o twardości 85A. Mają tak zwany „bullet profile” czyli eliptyczny kształ, pomagający w szybkiej jeździe, i wyposażone są w łożyska Twincam ILQ7 Plus, czyli również łożyska z najwyższej półki. Dodatkowy hamulec załączony jest w pudełku, a jego zamontowanie to kwestia dwóch minut.

Kupując produkt w zestawie znajdziemy: Zapasowe sznurowadła w kolorze czarnym, klucz do kół ( 4mm) oraz do płozy (3/16mm), hamulec wraz z dłuższą śrubą

 • Przeznaczenie: każdy poziom zaawansowania
 • przeznaczenie: freeride, urban, slalom
 • model: Twister Edge
 • but: kompozytowy, wentylowany, odlewany z osłoną buta
 • liner: High Performance First Fit V-Cut, Specialized Footbed, Shock Absorber
 • zapięcie: regulowana klamra w cholewce, klamra 45o na podbiciu oraz sznurowanie
 • szyna: New Extruded Alu, racing axles:
 • rozmiary 36,5 – 44 – 243mm
 • rozmiary 44,5 – 47,5 – 255mm
 • kółka: New RB Supreme Urban 80 milimetrów/85a
 • łożyska: Twincam ILQ 7 Plus
 • hamulec: w komplecie
 • Cholewka: V-Cut Cuff
 • Kolorystyka: czarne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.