Rolki Juniorskie K2 Marlee BOA – Fioletowe

(1 opinia klienta)

549,00 

Raty już od:
(oblicz)

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE K2 MARLEE BOA CZARNO-FIOLETOWE

 

  • rolki fitness
  • koła K2 70mm/72mm/80A
  • płoza K2 F.B.I.
  • łożyska ABEC3 

 

Główna część buta

 

Ten model rolek ze względu na swoją kolorystykę jest przeznaczony dla młodszych i starszych dziewczynek, które dopiero uczą się jazdy na rolkach. But jest lekki, a miękkie materiały w nim zastosowane są oddychające, dzięki czemu ciepło, które gromadzi się wewnątrz jest odprowadzane na zewnątrz, a stopa nie poci się.  

Sztywna cholewka i jej połączenie z podstawą ustabilizuje stopę w pionie. Usztywnienie w czubie jest nieco bardziej rozbudowane, co jest potrzebne w przypadku dzieci początkujących – stopa jest trzymana w jednej pozycji, która uczy prawidłowej techniki jazdy.

 

But wiążemy przy pomocy systemu Boa. Jest to linka przepleciona wzdłuż rolki, a zaciska się ją pokrętłem umieszczonym z boku. Jest to wygodny i szybki sposób zapięcia. Nie będą miały z nim problemu również dzieci, które jeszcze nie potrafią wiązać sznurówek. Dodatkowo kostkę ustabilizuje rzep 45 stopni i plastikowa klamra na cholewce. 

 

Rolki posiadają regulację rozmiaru w skali pięciu rozmiarów, co jeszcze bardziej wydłuża czas użytkowania rolek. Dostępne są trz warianty: 29-34, 32-37 i 35-40 EUR. Aby je wydłużyć należy nacisnąć przycisk znajdujący się z boku i pociągnąć za czub rolki. Wkładka wewnętrzna dostosowana jest do zwiększającego się rozmiaru – w części środkowej jest na zakładkę – jedna warstwa schowana jest pod drugą. 

W momencie wydłużenia rolki nie powstaną żadne przerwy między wkładką w skorupą i stopa będzie cały cza czuła taką samą wygodę.

 

Płoza

 

Szyna w rolkach K2 Marlee Boa jest wykonana z plastiku, więc nie jest bardzo sztywna, ale jest w zupełności wystarczająca dla dzieci, które nie są duże i ciężkie.

Jest przymocowana nitami na stałe do buta, co sprawia, że konstrukcja trochę się usztywnia. Bardzo dobrze pochłania drgania podczas jazdy.

 

Na prawej rolce znajduje się hamulec, który przymocowany jest do pięty i ostatniego koła. Stanowi potrzebny element do nauki jazdy, ale można go oczywiście odkręcić. Koła przymocowane są śrubami jednostronnymi.  

 

Koła

 

Rozmiar kół uzależniony jest od rozmiaru: najmniejszy z nich to kółka o średnicy 70 mm z możliwością wymiany na 72mm. Pozostałe dwa rozmiary mają kółka  72mm, które można zmienić na 76mm. Dzięki temu mniejsze dzieci będą miały niższy środek ciężkości i będą bliżej nawierzchni, co da im z kolei lepszą stabilność i panowanie nad rolkami.  W obu rozmiarach twardość wynosi 80A

 

Łożyska

 

Rolki dziecięce K2 Marlee Boa posiadają łożyska ABEC3, dzięki którym rolki nie rozpędzą się  za bardzo. Są one zamknięte jednostronnie, a w środku mają siedem kulek ze stali.

 

Jeżeli zainteresował Państwa ten model, zapraszamy do stacjonarnego sklepu Freeskate Cutoms w Warszawie, gdzie doświadczona załoga doradzi i odpowie na pytania. 

 

W zestawie

 

  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

17.0-20.5, 17.0-20.5CM/29-34EUR, 19.5-23.0, 19.5-23.0CM/32-37EUR, 22.0-25.5, 22.0-25.5CM/35-40EUR

1 opinia dla Rolki Juniorskie K2 Marlee BOA – Fioletowe

  1. Stegienko

    bardzo dobrze wykonanie i na taką cenę to rewelacja

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.