Rolki Męskie K2 F.I.T. 80 PRO – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 F.I.T. 80 Pro

Najnowszy model fitnessowy od K2 na rok 2018, F.I.T. 80 Pro to męskie rolki dla początkujących i średnio-zaawansowanych rolkarzy. Aby zachować wygodę użytkowania, zastosowane zostały znane już z zeszłego sezonu szyna kompozytowa FBI, Speed Lacing System, oraz cholewka Stability Cuff Plus, które w połączeniu z nowym designem dała rolkę jeszcze wygodniejszą, niż do tej pory. Pomimo tego, iż są rolki dla początkujących, nie są to w żadnym wypadku rolki marketowe. Materiały, z których wykonane zostały rolki K2 F.I.T. są najwyższej jakości – plastik cholewy (pomimo tego, że ma typowe fitnessowe wcięcie z tyłu) nie gdzie się pod cięższymi rolkarzami, a materiały są nie tylko przewiewne i lekkie, ale i mocno przylegające do stopy. W wypadku na przykład supinacji, mesh wyciągnie się tam, gdzie stopa tego potrzebuje, a reszta dalej będzie dobrze trzymana. Tak samo w przypadku na przykład płaskostopia – roki rozciągną się trochę na wysokości guzowatości oraz łuku podłużnego, a pozostałych miejscach pozostaną dopasowane.

Speed Lacing System to dobrze znany system wiązania rolek fitnessowych K2, który nie tylko zapewnia szybkie i łatwe ściąganie i zacieśnianie buta, ale również niweluje problem plączących się sznurówek. Po nałożeniu rolki wystarczy pociągnąć za ściągacz, i gotowe – sznurówki są bowiem połączone u swoich końców specjalną rączką, której pociągnięcie zacieśnia rolki, a zwolnienie blokady pod językiem poluźnia je. Na kostce zastosowano zapięcie plastikowej klamry wsuwanej, a na podbiciu rzep 45 stopni – jest to idealne rozwiązanie w przypadku rolek fitnessowych, ponieważ plastikowa klamra przy tak miękkich rolkach wżynałaby się w podbicie, zwłaszcza podczas przyjmowania bardziej agresywnej, niskiej pozycji.

Na szynie kompozytowej FBI rolek męskich K2, która świetnie niweluje wszelkiego rodzaju nierówności i drobne dziury na drodze, zamontowane są cztery koła o średnicy 80 milimetrów i twardości 80A. Ich rozmiar – standardowe „osiemdziesiątki” – stosowany jest popularnie do jazdy po zróżnicowanym terenie miejskim, ze względu na swoją optymalność, a twardość 80A, czyli relatywnie miękkie koła, pomaga dobrze trzymać się powierzchni, eliminować drgania i nie wpadać w poślizg podczas hamowania. W ich środku znajdują się łożyska ABEC 5, czyli tradycyjne łożyska do jazdy miejskiej, od wielu sezonów dające niezmiennie dobre rezultaty.

Czerwona cholewka Stability Plus Cuff na czarnym bucie i czarnej szynie to zestaw kolorów rolek męskich K2 F.I.T. 80 Pro na ten sezon. Za rolką znajduje się jeszcze jej ostatni element – bloczek hamulcowy, który oczywiście można swobodnie wykręcić za pomocą dwóch ampuli. Tak samo też zamontowane są wszystkie koła, dzięki czemu żadne z nich nie wykręci się przez przypadek.

Przeznaczenie: początkujący, sredniozaawansowani – mężczyźni

Kolorystyka: srebrna, czarna szyna

Rozmiary: 36.5 – 49

Koła: 80 milimetrów, 80A

Łożyska: ABEC 5

System sznurowania: Speed Lacing System

Cholewka: Stability Cuff Plus

Szyna: FBI Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.