Rolki Rollerblade RB 110 3WD 20/21

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI ROLLERBLADE RB 110 3WD CZARNO-NIEBIESKIE

 

  • rolki freeskate
  • koła Supreme 110mm/85a
  • płoza 3WD Extruded Alu 255 mm
  • łożyska SG7

 

Skorupa

 

Ten model posiada jeden z najlepiej rozbudowanych systemów wentylacji wśród rolek freeskate. W spodzie znajdują się żeberkowe wycięcia. Dodatkowo otwory znajdziemy na zewnątrz i wewnątrz w śródstopiu, pięcie i w palcach. Daje to bardzo dobry przepływ powietrza, stopa mniej się poci, co zapobiega jej otarciom.

 

Rolki są wysoko sznurowane, dzięki czemu można lepiej dostosować siłę zapięcia. Ponadto znajdziemy tu dwie klamry wykonane z plastiku – jedną na cholewce i drugą na podbiciu, która jest klamrą 45 stopni z pompką. Z boku znajdziemy standardowy slider, który oczywiście jest wymienny.

Pomiędzy linerem a skorupą znajduje się cienki, plastikowy bootboard, dzięki któremu stopa zyskuje dodatkową ochronę przed stycznością z elementami mocującymi rolek. Można go w każdej chwili wyjąć – nie jest przymocowany na stałe.

Gumowy podpiętek -Shock Absorber- umieszczony pod bootboardem ma za zadanie tłumić wstrząsy w czasie jazdy.

 

Szyna przymocowana jest dwoma śrubami – jedną z przodu i jedną z tyłu. Są one umieszczone na metalowych płytkach, dzięki czemu rolka lepiej przenosi energię a konstrukcja zyskuje na sztywności. 

 

Liner

 

But wewnętrzny w rolkach Rollerblade RB 110 3WD  wykonany jest z materiałów przepuszczających powietrze i wilgoć, co w połączeniu z systemem wentylacji w skorupie daje duże poczucie komfortu termicznego. Stopa mniej się poci, co również wpływa na przedłużenie żywotności linera. Wyprofilowanie w rejonie kostki dobrze ustabilizuje stopę w tym miejscu. Usztywniona cholewka i język wzmocni dobre trzymanie stopy, które daje skorupa. 

Nieco większa grubość linera sprawi, że bardziej wystające punkty kostne nie powinny czuć styczności ze skorupą. Z czasem też rozbije się on i mocniej dostosuje do indywidualnego kształtu stopy. 

 

Płoza

 

Szyna 3WD Extruded Alu o długości 255 mm wykonana jest z frezowanego aluminium. Nie ma możliwości przesunięcia jej do przodu lub do tyłu. Regulować ją można jedynie na boki, aby dostosować rolki do specyficznego kształtu stóp, na przykład koślawości. 

Jest ona wytrzymała, bo posiada grube ścianki i dodatkowo mostki, które sprawiają, że będzie się mniej giąć i lepiej przenosić energię, co z kolei da lepszą precyzję jazdy. Szyna ta daje dobrą stabilność przy jednoczesnej dobrej zwrotności podczas szybszej jazdy.

 

Koła 

 

Rolki Rollerblade RB 110 3WD wyposażone są w koła Supreme 110 mm i twardości 85A. Kółka te to bardzo solidny model w ofercie Rollerblade, wykonany z dobrej jakości poliuretanu.

Na trzech kołach można osiągnąć większe prędkości, bez wkładania w to dużego wysiłku, a zatem można pozwolić sobie na dłuższą jazdę i w ten sposób poprawiać kondycję. 

Sztywność 85A stanowi kompromis pomiędzy żywotnością koła i przyczepnością, co umożliwia pewną jazdę przez długi czas.   

 

Łożyska

 

W kołach znajdziemy łożyska SG7 stworzone przez markę Rollerblade. Posiadają w środku sześć kulek ze stali nierdzewnej i są nasmarowane silikonowym żelem, które zmniejsza tarcie wewnątrz. Są obustronnie zamknięte, więc aby je wyczyścić z zebranego podczas jazdy kurzu należy je otworzyć.

Łożyska te umożliwiają one kołom osiągnięcie dużej prędkości w płynny sposób.

 

W zestawie

 

  • klucz ampulowy 
  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

22.0, 22.0CM/35EUR, 23.0, 23.0CM/36.5EUR, 24.0, 24.0CM/38EUR, 25.0, 25.0CM/39EUR, 26.0, 26.0CM/40.5EUR, 27.0, 27.0CM/42EUR, 28.0, 28.0CM/43EUR, 29.0, 29.0CM/44.5EUR, 30.0, 30.0CM/45.5EUR, 31.0, 31.0CM/47EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.