Rolki K2 Marlee Pro – Błękitno/fioletowe

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE K2 MARLEE PRO NIEBIESKO-FIOLETOWE

 

  • rolki fitness
  • koła K2 70mm/72mm/80A
  • płoza K2 F.B.I.
  • łożyska ABEC3  

 

Główna część buta

 

Rolki wyposażone są w regulację rozmiaru w zakresie pięciu rozmiarów, dzięki czemu posłużą one  przez jeszcze dłuższy czas. Dostępne są trzy warianty: 29-34, 32-37 i 35-40 EUR. Z boku znajduje się przycisk, który należy wcisnąć i pociągnąć za czubek rolki, aby ta wydłużyła się. Wkładka wewnętrz dopasowana jest do zwiększającego się rozmiaru.  Jedna warstwa wkładki schowana jest pod drugą. 

W momencie wydłużenia wkładka również zwiększa długość i nie powstają żadne przerwy między wkładką w skorupą i stopa będzie cały cza czuła taką samą wygodę

 

Pianki zastosowane w bucie mają odpowiednią grubość i są ukształtowane w sposób zgodny z anatomią stopy, co daje duże poczucie wygody, z czego zresztą są znane rolki K2. Usztywniona cholewka dobrze ustabilizuje kostkę, a wzmocnienia z bardziej sztywnego materiału w palcach przytrzyma stopę w odpowiedniej pozycji.

 

W rolkach zastosowano Speed Lacing System (System Szybkiego Sznurowania), czyli sznurówki zakończone ściągaczem na języku. Po zaciągnięciu sznurówek końcówkę chowamy do kieszonki tak, aby nie przeszkadzały w trakcie jazdy. Jest to prosty system wiązania, więc także młodsze dzieci nie będą miały z nim problemu.

Producent w zamyśle przeznaczył ten model rolek dla dziewczynek, ze względu na swoją kolorystykę. 

 

Płoza 

 

Szyna w rolkach dziecięcych K2 Marlee Pro jest plastikowa, więc jest nieco mniej sztywna, ale jest w zupełności wystarczająca dla dzieci, które nie są duże i ciężkie. 

Mniejsze gięcie zapewnia to, że jest przymocowana na stałe do rolki. Bliskie siąsedztwo kół ze stopą daje obniżony środek ciężkości i daje lepszą stabilność. Szyna dobrze pochłania drgania na bardziej nierównych powierzchniach.

 

Hamulec umieszczony na prawej rolce przymocowany jest do pięty i ostatniego koła. Jest to bardzo przydatny element do nauki jazdy, ale można go oczywiście odkręcić. Koła przymocowane są śrubami jednostronnymi.  

 

Koła

 

W najmniejszym rozmiarze zastosowano koła o średnicy 70 mm, z możliwością wymiany na 72mm. Dwa pozostałe warianty mają koła 72mm z opcją wymiany na 76mm. Takie rozróżnienie daje mniejszym dzieciom niższy środek ciężkości i mniejsza odległość od nawierzchni, co da im lepszą stabilność i panowanie nad rolkami.  W obu rozmiarach kół ich twardość wynosi 80A.

 

Łożyska

 

Koła w rolkach K2 Marlee Pro toczą się na łożyskach ABEC3, któe są najczęściej stosowane w rolkach juniorskich. Są wytrzymałe i nie rozpędzą się za bardzo, dzięki czemu jazda jest bardziej bezpieczna. Są one zamknięte jednostronnie, a w środku mają siedem kulek.

 

Jeżeli zainteresował Państwa ten model, zapraszamy do stacjonarnego sklepu Freeskate Cutoms w Warszawie, gdzie dziecko będzie mogło zmierzyć rolki, a doświadczona załoga doradzi i odpowie na pytania. 

 

W zestawie

 

  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

17.0-20.5, 17.0-20.5CM/29-34EUR, 19.5-23.0, 19.5-23.0CM/32-37EUR, 22.0-25.5, 22.0-25.5CM/35-40EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.