Rolki juniorskie Rollerblade Apex G – Biało/różowe

659,00 

Raty już od:
(oblicz)

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE ROLLERBLADE APEX G BIAŁO-RÓŻOWE

 

  • rolki freeskate
  • koła 68/72/76 mm 80A
  • szyna Rollerblade Extruded Alu 208/220/232 mm
  • łożyska SG7

 

Skorupa

 

Rolki te, pomimo iż są skierowane do dzieci to mają bardzo dobrą, wytrzymałą skorupę. Sztywny plastik dobrze przytrzyma i ochroni stopy. Otwory wentylacyjne znajdują się w przodostopiu, po obu stronach. Odprowadzą one gorące powietrze z wnętrza rolki, co zapobiegnie otarciom.

Szyna przymocowana jest do skorupy dwoma śrubami – jedną z przodu i z tyłu. Zastosowane tutaj zapięcia to sznurówki i dwie plastikowe klamry, które są plastikowe i znane z modeli rolek dla dorosłych. Z boku znajduje się dopasowany kolorystycznie slider, który ochroni rolki przed szybkim zniszczeniem. Kiedy się zużyje, można go oczywiście wymienić na nowy.

Skorupa jest regulowana w zakresie czterech rozmiarów. Aby ją wydłużyć należy wcisnąć metalową wajchę, która wyciąga czub rolek do przodu. 

Między skorupą a linerem znajduje się cienki bootboard, który daje zabezpieczenie przed kontaktem stopy z częściami montażowymi. Pod piętą umieszczono shock absorber – gumową podkładkę, która tłumi wstrząsy podczas jazdy.

 

Liner 

 

But wewnętrzny wykonany jest z pianek wysokiej jakości, które stosowane są w droższych modelach dla dorosłych. Posiada delikatne wzmocnienia w dole sięgające od przodostopia do pięty, co poprawi stabilizację stopy. 

Jest on dość mięsisty, co uchroni przed szybkim zużyciem i stykaniem się stopy ze skorupą. Uformowanie w okolicy kostki wygodnie obejmie stopy.

Materiał w palcach jest rozciągliwy i dobrze dopasuje się do zmieniającego się rozmiaru skorupy. 

Język jest sztywny, ale dopasowany do anatomii i dobrze dopasuje się do kształtu nogi. Posiada także ozdobne logo producenta zgrane z kolorami skorupy

 

Szyna

 

Rolki dziecięce Rollerblade Apex G wyposażone są  w szynę z aluminium, które było frezowane i ekstrudowane, co daje bardzo dobrą sztywność i przenoszenie energii. 

Jej długość jest uzależniona od rozmiaru rolek. Najmniejszy ma płozę długości 208 mm, następny 220 mm, a największy 232 mm. Dzięki temu dziecko zyskuje dobrą stabilność, bo płoza nie jest ani za krótka ani za długa względem rozmiaru stopy.

Koła przymocowane są śrubami jednostronnymi. Hamulec nie jest zamontowany, ale jest dołączony do zestawu i w razie potrzeby można go przykręcić. 

 

Koła

 

Kółka są dostosowane do rozmiaru płozy. I tak kolejno ich rozmiar wynosi: 68, 72 i 76 mm. W każdym rozmiarze twardość wynosi 80A, co jest wartością optymalną dla dzieci, które nie są ciężkie i nie potrzebują bardzo sztywnych kół. Ponadto dobrze się toczą, są wytrzymałe i tłumią wstrząsy.

 

Łożyska

 

Koła w rolkach Rollerblade Apex G kręcą się na łożyskach SG7. Jest to bardzo dobry model łożysk, stosowany często w rolkach dla dorosłych. Zapewniają one szybką i płynną jazdę. 

Znakiem firmowym łożysk produkowanych przez Rollerblade jest zastąpienie zwykłego smaru silikonowym żelem. Dzięki temu tarcie jest zmniejszone, a ich żywotność dłuższa.

 

W zestawie

 

  • klucz ampulowy
  • instrukcja
  • hamulec

Informacje dodatkowe

Rozmiar

18.5-20.5, 18.5-20.5CM/29-32EUR, 21.0-23.0, 21.0-23.0CM/33-36.5EUR, 23.5-25.5, 23.5-25.5CM/37-40EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.