Rolki juniorskie Powerslide Universe 4W – Zielone

689,00 

Raty już od:
(oblicz)

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE POWERSLIDE PHUZION UNIVERSE 4W CZARNO-ZIELONE    

 

  • rolki sztywne
  • koła 70/76mm, 82A   
  • płoza PS Cateye 4
  • łożyska Wicked ABEC 7 Carbon Pro

 

Skorupa

 

Sztywna skorupa w rolkach dziecięcych Powerslide Phuzion Universe 4W da dobre wsparcie dziecięcej stopy. Staw skokowy będzie dobrze trzymany, co utrzyma nogę w prawidłowej pozycji i pomoże w nauce poprawnej techniki jazdy.Skorupa nie jest całościowo zabudowana, co pomoże w odprowadzaniu gorącego powietrza na zewnątrz. Pomogą w tym także otwory w przedniej części. Rolki posiadają sznurowanie, klamrę na cholewce i rzep na podbiciu, który dociśnie i unieruchomi piętę. Szyna jest przymocowana na stałe.


Rolki są regulowane w zakresie czterech rozmiarów. Wystarczy nacisnąć przycisk z boku rolek i pociągnąć za ich czub. Rozmiarówka wygląda następująco: EU 29-32, 33-36, 37-40. Taki zakres rozmiarów sprawia, że rolki będą służyć dziecku dłużej niż jeden sezon. Uniwersalna czarno-zielona kolorystyka jest uniwersalna i może przypaść do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

 

Liner

 

But wewnętrzny jest przymocowany na stałe. Jest on ukształtowany tak, aby pasował do anatomii stopy. Wykonanie z pianki EVA powoduje, że jeszcze lepiej dopasuje się do indywidualnego kształtu stóp. 

Materiał w palcach jest rozciągliwy, więc liner będzie się dopasowywał do rosnącego rozmiaru. Liner jest dość gruby, co daje dużą wygodę i dopasowanie do zmieniajacej się objętości stopy.

 

Płoza

 

Szyna Cateye 4 w przeciwieństwie do wielu innych dziecięcych rolek nie jest plastikowa, a aluminiowa. Dzięki temu jest bardziej sztywna i skutkuje  lepszym panowaniem nad rolkami. Daje to także obniżenie wagi rolek. Jej długość różni się w zależności od rozmiaru, dzięki czemu dziecko nie będzie mieć większych problemów z utrzymaniem równowagi.  Dla rozmiaru 29-32 wynosi 215 mm, dla 33-36 to 235 mm, a największy rozmiar ma zamontowaną szynę o długości 258 mm. Koła przymocowane są do niej śrubami dwustronnymi. Hamulec zamontowany jest na ostatnim kole i można go zdemontować dołączoną do zestawu ośką.

 

Koła

 

Rolki dziecięce Powerslide Phuzion Universe 4W w swoim najmniejszym rozmiarze posiadają koła o średnicy 70 mm, pozostałe dwa warianty to koła 76 mm. Wszystkie posiadają twardość 82A. Jest to odpowiednia twardość jeżeli chodzi o rolki dziecięce. Juniorzy nie potrzebują bardzo sztywnych kół ze względu na swoją niedużą wagę. Koła Infinity dają płynne toczenie i tłumią wibracje.  Posiadają okrągły profil, który daje dobrą stabilność i przyczepność.

Pokryte są warstwą ochronną, która sprawia, że mniej się ślizgają na początku użytkowania. Jest to szczególnie przydatne w przypadku dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rolkach. 

 

Łożyska

 

W kołach umieszczone zostały łożyska ABEC 7, które wewnątrz posiadają 7 kulek z chromowanej stali. Posiadają one gumową osłonkę, która ochroni przed szybkim zużyciem. Dodatkowo, są one jednostronnie otwarte, co bardzo ułatwia proces czyszczenia i konserwacji. Nasmarowane są japońskim smarem Kyodo.

 

W zestawie 

 

  • klucz ampulowy
  • ośka do demontażu hamulca
  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

18.5-20.3CM/29-32EUR, 20.9-22.7CM/33-36EUR, 23.3-25.2CM/37-40EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.