Rolki juniorskie Powerslide One Khaan LTD – Różowe

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE POWERSLIDE ONE KHAAN JR LTD RÓŻOWE

 

  • rolki sztywne
  • koła 64/70/72/76 mm / 85A
  • płoza Khaan Jr. Unibody, długość od rozmiaru najmniejszego do największego: 195, 213, 219, 231 mm
  • łożyska ABEC 5

 

Skorupa

 

Rolki skorupowe są lepszym rozwiązaniem dla najmłodszych rolkarzy, bo lepiej trzymają i stabilizują stopę, są bezpieczniejsze w razie upadku i uczą poprawnej postawy i techniki jazdy. Otwory, które wentylują stopę są rozmieszczone w obrębie całej rolki. Znajdziemy je na czubie,  w śródstopiu, na pięcie oraz tylnej części cholewki. Dzięki temu stopa będzie się mniej pocić, a rolka nie będzie obcierać. 

Rolki posiadają sznurowanie i dwie klamry. Ta, która umiejscowiona jest na podbiciu dobrze dociśnie piętę.

Płoza posiada mocowanie Unibody, co oznacza, że stanowi ona całość wraz ze skorupą, ilość śrub jest zredukowana do minimum. Z przodu przymocowana jest jedną śrubą.

Regulacja rozmiaru ma cztery warianty: 27-30, 31-34, 35-38, 39-42. 

 

Liner

 

But wewnętrzny jest grubszy w miejscach, w których stopa dziecka potrzebuje większego wsparcia i ochrony. Wykonany jest z miękkich pianek, dzięki czemu stopa będzie komfortowo trzymana. W palcach znajduje się rozciągliwy materiał, który dopasuje się do zwiększającego się rozmiaru skorupy.

 

Płoza

 

Szyna jest kompozytowa (plastikowa), co zmniejsza wagę rolek. Nie oznacza to jednak, że jest słaba – w rolkach dla dzieci sprawdza się bardzo dobrze. Fakt połączenia jej w jedną całość ze skorupą powoduje, że środek ciężkości znajduje się niżej. Każdy rozmiar ma dostosowany rozmiar szyny. Rozmiar 27-30 to szyna 195 mm, 31-34: 213 mm, 35-38: 219 mm, a 39-42 231 mm. Dzięki temu dziecko odczuwa odpowiednią stabilność.

Rolki Powerslide One Khaan JR LTD wyposażone są w hamulec, który przymocowany jest do ostatniego koła i pięty. Można go rzecz jasna zdemontować. Koła przymocowane są do płozy dwustronnymi śrubami.

 

Koła

 

Rozmiar kółek jest uzależniony od rozmiaru rolek. Ich mniejsza średnica powoduje, że dziecku łatwiej utrzymać równowagę i kontrolę nad rolkami. Rozmiar najmniejszy ma kółka 64 mm, a następnie kolejno: 70 mm, 72 mm i 76 mm.  W każdym wariancie twardość wynosi 85A, a profil jest okrągły. 

Wszystkie pokryte są warstwą ochronną, która sprawia, że na początku użytkowania rolki mniej się ślizgają na różnych podłożach. Sprawdza się to zwłaszcza u dzieci, które zaczynają się uczyć jazdy na rolkach.

Pomiędzy drugim a trzecim kołem znajduje się pokrętło, którym można zwiększyć opór toczenia drugiego i trzeciego koła. Rolki staną się przez to wolniejsze, aby dziecko mogło się przyzwyczaić do jazdy. Po czasie można je odkręcić, aby uzyskać normalną prędkość kół.

 

Łożyska 

 

Rolki dziecięce Powerslide One Khaan JR LTD posiadają łożyska ABEC 5, które są najbardziej podstawowym modelem, jednak dla dzieci są one w zupełności wystarczające. Wewnątrz znajdziemy 7 kulek, a czyszczenie ułatwi to, że są jednostronnie otwarte. Tak, jak wszystkie pozostałe modele ABEC są nasmarowane smarem Kyodo.

 

W zestawie

 

  • klucz ampulowy
  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

16.1-18.5, 16.1-18.5CM/27-30EUR, 19.3-21.7, 19.3-21.7CM/31-34EUR, 22.4-24.6, 22.4-24.6CM/35-38EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.