Rolki FR FRX 310 (SEBA) – Pomarańczowe

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

FRX 310

Model FRX 310 od Francuskiego producenta FR (dawniej znanego jako SEBA Skates) to popularny but FRX połączony z szyną trzykołową, toczącą koła o średnicy 110mm. Rozwiązanie takie to coraz popularniejszy sposób na przemieszczanie się po ulicach miast. Zwane popularnie, „triskate” daje szereg nowych możliwości, wraz z udogodnieniami które daje sam but FRX.

Skorupa rolek FRX 310 to wymiarowo ten sam mold, który znajdziemy w również w rolkach FR1, FR3 i Deluxe, czyli trzymanie głównie na bokach stóp. Góra buta jest w pełni odkryta, nakrywa się jedynie językiem buta wewnętrznego, przyciskanego klasycznymi sznurówkami. Na zewnętrznej stronie skorupy znajduje się wymienny slider, ograniczający ścieranie się buta podczas nieudanych prób hamowania lub slajdów. Cholewka trzymana jest dwoma wymiennymi śrubami, i zapewnia mniejszą giętkość buta niż w przypadku rolek fitnessowych lub freestyle’owych, co znacznie poprawia trzymanie kostki i ułatwia jazdę miejską.

But FR (SEBA) FRX trzymany jest przez rzep na podbiciu, co znacznie przyśpiesza zdejmowanie i zakładanie go, a ponad kostką mamy tutaj plastikową klamrę safety buckle, która nie odepnie się, dzięki zatrzaskowi, który trzyma ją w pozycji zamkniętej. Sznurówki przychodzą przez skorupę w pięciu punktach, po czym wiążą buta wewnętrznego przez kolejne trzy, zapewniając nie tylko mocne trzymanie samej skorupy, ale również opięcie linera na kostce.

Szyna w rolkach FRX 310 to X3, mieszcząca trzy koła o średnicy 110mm. Taki układ podnosi stopę wyżej o trzy centymetry, niż w rozwiązaniu 80mm, co ułatwia schodzenie do niższych kątów podczas skrętu, jak i również dodaje rolkom stabilności przy większych prędkościach. Koła mają twardość 88A, co oznacza koła nieco twardsze niż standardowo, co zwiększa ich żywotność i pozwala na częstsze hamowanie T-stopem bądź ślizgiem, a toczone są legendarnymi łożyskami Twincam MW7.

Przeznaczenie: początkujący, średnio-zaawansowani

Kolorystyka: czarno-biały, pomarańczowy

Rozmiary: 34 – 47

Koła: 110 milimetrów, 88A

Łożyska: Twincam MW7

System sznurowania: Klasyczne sznurówki

Cholewka: FRX Cuff, plastikowe Safety Buckle

Szyna: X2R, możliwy rocker

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.