Rolki dziecięce Rollerblade Microblade G – Różowa płoza / czarny mesh

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE ROLLERBLADE MICROBLADE G CZARNO-RÓŻOWE

 

  • rolki fitness
  • koła Rollerblade 72mm/80A
  • płoza Monocoque 
  • łożyska SG3

 

Główna część buta

 

Kompozytowe wzmocnienia w miękkiej części buta umieszczone zostały w palcach i pięcie, dzięki czemu stopa jest dobrze trzymana w miejscu. Cholewka jest usztywniona, co wspiera staw skokowy. W przypadku dzieci dobre zabezpieczenie stopy jest ważne, bo znacznie ułatwia naukę jazdy i poprawnej techniki, a także zwiększa bezpieczeństwo.

Szyna jest przymocowana na stałe do buta, co zmniejsza wagę rolek poprzez użycie mniejszej ilości elementów mocujących i poprawia sztywność konstrukcji.

 

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade G wyposażone są w sznurowanie, plastikową klamrę na cholewce oraz rzep, który przytrzyma  piętę w miejscu. Miękka część przednia przywodzi na myśl obuwie sportowe, co sprawia, że wyglądają one bardziej lekko i ciekawie. 

We wnętrzu  znajdziemy wyściółkę z miękkiej pianki, która otuli stopę niemal jak skarpetka, ale jej grubsza warstwa w miejscach, które potrzebują więcej wsparcia wspomoże dobre trzymanie stopy.

 

W modelu tym znajdziemy regulację rozmiaru. Aby je wydłużyć należy wcisnąć metalową zapadkę w dolnej zewnętrznej części i pociągnąć za czubek rolki. Rozmiarówka wygląda następująco: 28-32, 33-36,5 i 36,5-40,5 EU. Regulacja o cztery rozmiaru powoduje, że rolki są dobrą inwestycją, bo będą rosnąć wraz ze stopą dziecka.

 

Płoza i koła

 

Szyna w rolkach Rollerblade Microblade G jest połączona  z butem. Hamulec znajdujący się na ostatnim kole zwiększa bezpieczeństwo dziecka, które dopiero zaczyna się uczyć jazdy na rolkach.

 

W zestawie znajdziemy cztery koła o średnicy 72 mm. Jest to idealny rozmiar do nauki jazdy, gdyż rolki nie osiągają wtedy zbyt dużej prędkości. Kiedy dziecko opanuje już jazdę można wymienić koła na trzy większe o maksymalnej średnicy 80 mm. Po profesjonalną poradę dotyczącą doboru kół do potrzeb użytkownika zapraszamy do sklepu Freeskate Customs w Warszawie. 

Twardość kół wynosi 80A, co może wydawać się zbyt małą liczbą, ale jest to sztywność w zupełności wystarczająca małym i lekkim użytkownikom jakim są dzieci. Daje ona również dobrą przyczepność i zmniejsza poczucie wstrząsów w trakcie jazdy jazdy. Mocowanie kół do szyny zapewniają dwustronne śruby.

 

W kołach umieszczono łożyska SG3, które dają dobre i płynne toczenie. Nie są one nasmarowane smarem lecz specjalnym żelem stosowanym przez firmę Rollerblade.

 

W zestawie

 

  • klucz ampulowy
  • ośka do demontażu hamulca
  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

17.5-20.5, 17.5-20.5CM/28-32EUR, 21.0-23.0, 21.0-23.0CM/33-36.5EUR, 23.0-26.0, 23.0-26.0CM/36.5-40.5EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.