Rolki dziecięce Rollerblade Microblade 3WD – Niebiesko/zielone

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

ROLKI DZIECIĘCE ROLLERBLADE MICROBLADE 3WD NIEBIESKO-ZIELONE

 

  • rolki fitness
  • koła Rollerblade 80mm/82A
  • płoza Monocoque 
  • łożyska SG3

 

Główna część buta

 

But regulowany jest w zakresie czterech rozmiarów – reguluje się go specjalną wajchą, którą trzeba wcisnąć i pociągnąć za czubek. Rozmiarówka wygląda następująco: 28-32, 33-36,5 i 36,5-40,5 EU. Dzięki temu rolki posłużą dłużej niż jeden sezon. Z jednej pary rolek może ewentualnie korzystać rodzeństwo, ponieważ można ją dostosować do dwóch różnych rozmiarów stóp. Mieszczących się oczywiście w zakresie danego rozmiaru.

 

Rolki dziecięce Rollerblade Microblade3WD posiadają sznurowanie, plastikową klamrę na cholewce i rzep. Taki zestaw zapięć powoduje, że stopa będzie odpowiednio mocno dociśnięta, a stopa unieruchomiona. Miękka część przednia jest materiałem oddychającym, dzięki czemu stopa nie poci się.  Dodatkowo jej wygląd budzi skojarzenia z obuwiem sportowym, co dodaje rolkom lekkiego wyglądu.

Wewnątrz but wyłożony jest miękkim meshem, który dobrze i miękko otuli stopę, przy jednoczesnym dobrym trzymaniu.

 

Szyna stanowi całość z butem, co oznacza, że użyto w nich mniej elementów mocujących, co sprawia, że waga rolek zmniejsza się. Zwiększa się za to sztywność konstrukcji. 

W środku buta znajduje się miękka pianka, która otuli stopę niczym skarpeta, a jej grubsza warstwa w miejscach, które potrzebują więcej wsparcia daje dobre trzymanie.  

 

Płoza i koła

 

Szyna w rolkach Rollerblade Microblade 3WD na stałe złączona z butem. Na ostatnim kole znajduje się hamulec, który poprawia bezpieczeństwo, dziecka, które dopiero zaczyna się uczyć jazdy na rolkach. 

 

Ten model Microblade’ów posiada trzy koła o średnicy 80 mm i twardości 82A, dzięki czemu mogą one osiągnąć większą prędkość niż rolki czterokołowe. Sprawdzą się zatem lepiej u dzieci, które mają za sobą pierwsze kroki na rolkach. 

Sztywność kół jest dobrze dopasowana do potrzeb najmłodszych użytkowników, którzy nie potrzebują bardziej twardych kółek, bo nie ważą dużo. Dobra mieszanka poliuretanów zawarta w nich sprawia, że nie zetrą się one szybko.

 

W kołach znajdują się łożyska SG3 stworzone przez firmę Rollerblade. Dadzą one dobre i płynne toczenie, ale też nie pozwolą na to, aby rolki zbyt mocno się rozpędziły, np. przy bardziej stromych zjazdach. Poprawia to bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Łożyska są nasmarowane silikonowym żelem.

 

W zestawie

 

  • klucz ampulowy
  • ośka do demontażu hamulca
  • instrukcja

Informacje dodatkowe

Rozmiar

21.0-23.0, 21.0-23.0CM/33-36.5EUR, 23.0-26.0, 23.0-26.0CM/36.5-40.5EUR

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.