Rolki dziecięce Powerslide Stargaze – granatowe

499,00 

Raty już od:
(oblicz)

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

Rolki juniorskie Powerslide Stargaze to model dla najmłodszych użytkowników, którzy zaczynają jazdę, ale dzięki skorupowej konstrukcji mogą szybciej rozwijać poprawną technikę. To rolki rekreacyjne z potencjałem – stabilne, przewidywalne i bezpieczne, a jednocześnie pozwalające na pierwsze bardziej dynamiczne próby jazdy. Rolki juniorskie Powerslide Stargaze są regulowane, więc rosną razem ze stopą dziecka, co znacząco wydłuża ich użytkowanie.

Skorupa w modelu rolki juniorskie Powerslide Stargaze to twarda konstrukcja typu hardboot z unibody – płoza i but stanowią jeden element. Takie rozwiązanie poprawia trwałość, obniża wagę i zapewnia lepsze przeniesienie energii niż klasyczne miękkie rolki dziecięce . Jednocześnie rolki zachowują dużą stabilność boczną, co jest kluczowe dla dzieci uczących się kontroli. W tej wersji kolorystycznej mamy ciemny granat z pomarańczowymi elementami, co daje bardziej „chłopięcy”, dynamiczny wygląd.

Liner jest zintegrowany i wyposażony w elastyczny przód (stretch toe), który dopasowuje się do rosnącej stopy . Dzięki temu rolki nie tylko lepiej leżą, ale też dłużej zachowują funkcjonalność mimo wzrostu dziecka. Wyściółka oparta na piance zapewnia komfort i podstawową amortyzację, a stabilna cholewka pomaga utrzymać prawidłową pozycję podczas jazdy. W naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie pomagamy dobrać odpowiedni rozmiar i dopasowanie – szczególnie ważne przy pierwszych rolkach dziecięcych.

Płoza wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem, co sprawia, że rolki są lekkie i dobrze tłumią drgania . To rozwiązanie mniej sztywne niż aluminium, ale bardziej komfortowe i bezpieczne dla początkujących. Koła mają średnicę 70 mm, 72 mm lub 76 mm w zależności od rozmiaru, co pozwala zachować odpowiednie proporcje między stabilnością a płynnością jazdy . Całość uzupełniają łożyska ABEC 5–7, które zapewniają płynne, ale kontrolowane toczenie.

Specyfikacja:

  • Przeznaczenie: rekreacja / nauka jazdy / dzieci
  • Typ budowy: skorupa (hardboot, unibody)
  • Liner: zintegrowany, stretch toe, pianka
  • Płoza: plastikowa (wzmocniona), zintegrowana
  • Koła: 70 / 72 / 76 mm (zależnie od rozmiaru), ok. 82–85A
  • Łożyska: ABEC 5–7
  • Zapięcie: sznurówki + rzep (powerstrap) + klamra

Informacje dodatkowe

Rozmiar

18.5-20.3CM/29-32EU, 20.9-22.7CM/33-36 EU, 23.3-25.2CM/37-40 EU

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.