Rolki Damskie K2 VO2-S 100 X PRO – Fioletowe

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 VO2-S 100 X PRO Women

Oto najbardziej innowacyjna rolka od K2 na rok 2019. Rolki damskie K2 VO2-S 100 X PRO to rolka dla tych kobiet, które nie tylko cenią sobie unikalność rolek i ich niecodzinny wygląd, ale również utylitarne podejście do designu. Najpierw jednak zaczniemy od góry:

Całość buta trzymają w miejscu dwa usztywnienia: ponad kostką mamy klamrę wsuwaną, na podbiciu natomiast zastosowano rzep 45 stopni. Nad pełnym dopasowaniem czuwa Speed Lacing System, który umożliwia wiązanie i rozwiązywanie rolek za pomocą jednej sznurówki, której pociągnięcie zacieśnia but, po czym jednym przyciskiem tak zaciśnięty but blokujemy, a sznurówkę chowamy do języka.

Pod butem rolek damskich K2 VO2-S 100 X znajdziemy natomiast gwiazdę tego modelu – jego niecodzienną „niewidzialną” szynę VO2-S, która podparta specjalnymi wspornikami pod mocowaniem jest w stanie trzymać koła tylko od wewnątrz, w związku z czym z od strony zewnętrznej szyna jest dosłownie niewidoczna. Umożliwia to nie tylko dostosowanie wizualne rolki do swoich potrzeb, gdyż kolorystyka kół jest wtedy w pełni widoczna, a rolka staje się przejrzysta, ale również znacznie „odchudza” but, dzięki czemu staje się lżejszy i łatwiejszy w prowadzeniu. Na takiej szynie trzymają się dwa dość specyficzne zestawy kół, znane do tej pory głównie z rolek hokejowych – otóż dwa przednie koła mają 90mm i mają kolor biały, dwa tylnie – fioletowe – mają natomiast 100mm. Taki zabieg ma na celu przede wszystkim podwyższenie pięty rolkarki, co skutkuje bardziej pełną i zarysowaną pozycją rolkarską, a to pomoże nam utrzymać tą pozycję podczas szybkiej jazdy, jak i również zagospodarowanie wolnego miejsca pod piętą, które zazwyczaj znajduje się tam nawet w rolkach o tradycyjnej konstrukcji. Twardość kół w rolkach damskich K2 VO2-S 100 X to w obu przypadkach 83A, co jak zwykle pomoże nam zachować pełną przyczepność, jednocześnie nie zużywając się tak szybko, jak koła o niższej twardości. Dzięki takiemu układowi, jak i również dzięki łożyskom ILQ 9, VO2-S 100 X PRO to rolka przeznaczona do jazdy szybkiej, długo-dystansowej i crossfitowej, odradzana jest natomiast do jazdy chociażby w slalomie, bądź w jeździe wyczynowej, napewno jednak jest to produkt dla ludzi, którzy pragną sprzętu z charakterem i stylem.

Przeznaczenie: sredniozaawansowani, zaawansowani – kobiety

Kolorystyka: biały-czarny-fioletowy, czarna szyna

Rozmiary: 34.5 – 42.5

Koła: 100 milimetrów / 90 milimetrów 83A

Łożyska: ILQ 9

System sznurowania: BOA Lacing System

Cholewka: VO2-S Cuff

Szyna: VO2-S Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.