Rolki Męskie K2 VO2-S 100 PRO – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 VO2-S 100 PRO Men

Najnowsze dzieło K2 w dziedzinie jazdy fitnessowej – szyna, której… nie widać. „Niewidzialna” szyna VO2-S to tylko jedna z wielu cech charakterystycznych dla „sto-pro”, a więc po kolei, zacznijmy od samej góry rolki:

But tych rolek męskich K2 w technologii Vortech wykonany jest w taki sposób, aby umożliwić jak najlepszą wentylację. Umożliwia to nie tylko jego lekki i cienki materiał, ale również specjalne perforacje na poszczególnych warstwach, dzięki czemu stopa nie poci się, i może jeździć wiele sezonów bez problemów z nieświeżością buta bądź odkształcaniem się linera ze względu na jego wilgoć. But trzymany jest za pomocą wsuwanej klamry nad kostką, oraz rzepa „power strap” na podbiciu. Całość wiązana jest systemem Speed Lacing System, dzięki któremu zawiązujemy rolkę tylko i wyłącznie za pomocą pociągnięcia za sznurówki, po czym zatrzaskujemy je na języku, i chowamy do jego wewnątrz.

Pod butem w rolkach męskich K2 znajdziemy koła 100mm, służące do jazdy szybkiej. Tym bardziej szybkiej, że jest ich cztery, nie jak to również czasem bywa – trzy. Takie ustawienie ma na celu zapewnić nie tylko prędkość, ale również sprawić, że każde odepchnięcie będzie znacznie prostsze i mniej wymagające, ponieważ wraz z wrostem średnicy koła, wzrasta długość szyny, a tym samym długość linii stycznej z ziemią. Śmiało można więc powiedzieć, że prędkość i łatwość jazdy w przód jest tutaj tak duża, ponieważ jest ona generowana kosztem zwrotności i manewrowalności, zwłaszcza przy niższych prędkościach. Twardość kół 83A zapewnia dużą przyczepność, która jest niezbędna przy rolkach do szybszej jazdy fitnessowej, a Łożyska ILQ 9 zapewniają przystosowanie rolek do warunków miejskich, oraz oczywiście dobry „roll”.

Ostatnim elementem tych rolek męskich jest wspomniana już szyna. Jest ona „niewidoczna” ze względu na to, iż koła montowane są w niej tylko od wewnętrznej strony, dzięki czemu od zewnątrz wyglądamy, jakby koła niczego się nie trzymały. Taka płoza ma na celu również ułożenie kół jak najbliżej do spodu stopy, dzięki czemu różnica wysokości między kołem 100mm, a standardowym 80mm nie jest aż tak odczuwalna.

Przeznaczenie: sredniozaawansowani, zaawansowani – mężczyźni

Kolorystyka: czarny-żółty, czarna szyna

Rozmiary: 36 – 49

Koła: 100 milimetrów, 83A

Łożyska: ILQ 9

System sznurowania: Pro Lacing System

Cholewka: VO2 Cuff

Szyna: VO2-S Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.