Rolki Juniorskie K2 SK8 HERO ALU BOA – Czarne

(1 opinia klienta)

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 SK8 Hero BOA ALU

Rolki K2 SK8 Hero BOA ALU to rolki przeznaczone dla chłopców, którzy rozpoczęli już swoją przygodę rolkarską, i chcą przesiąść się na rolki, które dadzą im pełnię możliwości. Jest to jak najbardziej sprzęt również dla tych bardziej początkujących, jednak ich rozmiar, który zaczyna się dopiero od 32, oraz części wyższej jakości, wskazują na rolki dla dzieci, dla których rolki, to główny sposób spędzania wolnego czasu, a nie tylko okazjonalna wycieczka dookoła podwórka.

W rolkach dziecięcych K2 SK8 Hero BOA ALU zastosowany jest system szybkiego zwiększania buta w zakresie pięciu rozmiarów. Rozmiar przestawiany jest za pomocą wysuwanego frontu buta, blokowanego specjalnym zatrzaskiem, co może być robione nawet kiedy noga jest już w rolce. Zapewnia to nie tylko idealne dopasowanie przez wiele sezonów, ale również możliwość poluźnienia rolki kiedy dziecko siada aby odpocząć.

Szyna w rolkach K2 SK8 Hero BOA ALU jest aluminiowa, która przekłada się na znacznie lepszy przekaz energii, niż w modelach dla dzieci początkujących, co pozwala rolkarzowi osiągnąć większe prędkości przy niższym wysiłku, a jest to dodatkowo wspomagane przez łożyska wyższej klasy – ABEC 5, oraz większe koła, o średnicy 76 milimetrów, dzięki którym również rozwinięcie pełnych prędkości stanie się łatwiejsze, a twardość 80A zapewnia optymalną przyczepność w warunkach miejskich.

BOA Lacing System, zastosowany w tych rolkach umożliwia zawiązanie zamkniętego systemu sznurowania za pomcą specjalnego pokrętła, które znajduje się na języku, i eliminuje potrzebę sznurowania buta, oraz problem pękających lub plączących się sznurówek. Wszystko to, aby młody rolkarz miał jak największą kontrolę nad rolką, jak najlepszy power transfer, i mógł osiągać jak największe prędkości, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości użytkowania, i regulowanego rozmiaru, aby te dziecięce rolki mogły służyć przez wiele sezonów.

Przeznaczenie: początkujące dzieci – chłopcy

Kolorystyka: czarny-żółty, srebrna szyna

Rozmiary: M 32-37, L 35-40

Koła: 76 milimetrów, 80A

Łożyska: ABEC 5

System sznurowania: BOA Lacing System

Cholewka: JR Plus Cuff

Szyna: Alu Frame

1 opinia dla Rolki Juniorskie K2 SK8 HERO ALU BOA – Czarne

  1. jogi

    Wziąłem z polecenia. Fajny w jeździe. Idzie na nich poszaleć.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.