Rolki Dziecięce K2 Marlee Splash – Do Kolorowania

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

Rolki Dziecięce Marlee Splash od K2 do kolorowania!

K2 znane jest od kilku dekad jako wynalazcy miękkiego buta w rolkach. Nazwane „The original Softboot” ich rolki są nieporównywalnie komfortowe, lekkie i bezpieczne – również w segmencie dla dzieci i juniorów. W tym przypadku mamy do czynienia ze znanym już od wielu lat modelem dla dziewczynek Marlee, który tym razem udoskonalony został o jeden kluczowy aspekt wizualny – ale zacznijmy może od samego spodu rolki:

W rolkach juniorskich K2 Marlee Splash podłogą styczność mają stosunkowo niewielkie koła, bo o średnicy zaledwie 72mm, ale jest to wymiar dla juniora jak najbardziej słuszny – długość szyny powinna być bowiem zależna od rozmiaru stopy rolkarza bądź rolkarki – im ta mniejsza, tym mniejsze koła, tak, aby wystawały one tylko śladowo przed palce oraz za piętę. Jeśli jednak dziecko wykaże chęć i umiejętności, aby jeździć lepiej i szybciej, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby do rolek zamontować maksymalnie koła 76mm. Odstępy między nimi będą wtedy minimalne – w domyślnych kołach 72mm mamy do czynienia z twardością 80A. Jest to koło miękkie, ale dla juniora, który waży zapewne poniżej 40, a nawet 30kg spokojnie można dobierać nawet i bardziej miękkie koła, bez strachu, że szybko się zetrą, gdyż taki rolkarz jest zwyczajnie za lekki, aby tak się stało. Toczą je łożyska ABEC 3, czyli standardowe obręcze dla juniorów, które dbają o to, by dziecko nie rozpędziło się znacząco. Koła w rolkach juniorskich K2 Marlee Splashosadzone są na szynie kompozytowej, nitowanej, która swoją miękkością nie pozwoli dziecku osiągnąć zabójczych prędkości, a jednocześnie pozwoli wyłapywać wszelkiej maści nierówności na chodniku pokroju kostki Bauma, czy dziur.

Nad podwoziem mamy z kolei najciekawszą i najbardziej wyróżniającą cechę rolek juniorskich K2 Marle Splash – ich białego buta, pokrytego czarnymi konturami wzorków do pokolorowania. Jest to więc swego rodzaju rolka-kolorowanka, którą sami możemy sobie udekorować. K2 dodaje w zestawie pięć różnokolorowych flamastrów, dzięki którym kolorystyka rolek jest zależna od naszej własnej inwencji twórczej i wyobraźni! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostawić je w wariancie czarno-białym, lub nawet użyć własnych kolorów. But związuje się systemem Speed Lace, który pozwala na ekspresowe założenie i zapięcie, dzięki któremu nie trzeba będzie samemu wiązać sznurówek, a jedynie pociągnąć. Dodatkowym spięciem jest rzep nad podbiciem, oraz klamra nad kostką, a wszystko to w rozsuwanym bucie, który można rozciągnąć na długość w zakresie pięciu skoków, czyli około 2-3 centymetrów, dzięki czemu dziecko będzie mogło dostosować rozmiar buta do rosnącej stopy.

Jeśli pojawią się jakieś pytania na temat rolek juniorskich K2, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Freeskate Customs Warszawa – tutaj grupa pasjonatów sportu, w tym instruktorów, pomoże dobrać odpowiedni sprzęt, wymagane do jazdy ochraniacze i kask, oraz da potrzebne wskazówki, aby jazda była prosta i przyjemna.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

17.0-20.5, 19.5-23.0

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.