Rolki Męskie K2 F.I.T. 84 BOA – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 F.I.T. 84 BOA

Rolki męskie K2 F.I.T. Pro to idealny wybór dla fitnessowych tradycjonalistów. Każdy jej aspekt został przygotowany tak, aby trasy średnie i dłuższe były jak najprzyjemniejsze, i najmniej problematyczne dla nóg i całego ciała.

Łożyska ILQ 7 gwarantują najwyższej klasy prędkości i łatwość jazdy, co jest możliwe, bo są to łożyska stosowane w najlepszych modelach rolek, i korzystają z nich nawet profesjonalni rolkarze. Zamontowane są one w kołach 84mm, które są istotną zmianą wobec standardu 80mm spotykanego w większości rolek, mianowicie koła są na tyle większe, że zapewniają lepsze prędkości i mniej problematyczne pchnięcie, przy czym nie są też na tyle duże, aby znacząco podnieść rolkarza do góry i zaburzyć jego balans. Twardość tych kół to 80A, co oznacza że są relatywnie miękkie, a to przekłada się bezpośrednio na przyczepność, łatwość odepchnięcia, ale również na brak niechcianych ślizgów w przypadku awaryjnego hamowania.

Całość rolek męskich K2 F.I.T. znajduje się w czarno-żółtym bucie z czerwonymi akcentami K2 Original Softboot, który świetnie otula stopę, trzyma ją sztywno, ale zapewnia również świetną wentylację. But wiązany jest systemem BOA Lacing System, który znacznie ułatwia wiązanie za pomocą prostego pociągnięcia za pokrętło, ściągające nić wiążącą, zamiast wiązania ich, co eliminuje problem plątania się lub pękania sznurówek. Całość spięte cholewką Stability Plus Cuff, zapiętą za pomocą wsuwanej klamry zatrzaskowej, oraz rzepa 45 stopni, znanego jako „power strap”.

Razem daje to rolki tradycyjne, ale w nowoczesnym stylu, umożliwiające szybką, prostą jazdę, łatwe wkładanie i zdejmowanie, oraz dokładne dopasowanie do stopy.

Przeznaczenie: początkujący, sredniozaawansowani – mężczyźni

Kolorystyka: czarny-pomarańczowy, srebrna szyna

Rozmiary: 36.5 – 49

Koła: 84 milimetry, 80A

Łożyska: ILQ 7

System sznurowania: Speed Lacing System

Cholewka: Stability Cuff Plus

Szyna: ALU Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.