Rolki Damskie K2 Alexis 84 BOA – Czarne

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.

Opis

K2 Alexis 84 BOA

Rolki damskie K2 Alexis 84 BOA to rolki damskie dla prawdziwych fanek fitnessowego tradycjonalizmu w nowym wydaniu. Jest to but prosty, lekki i elegancki, podczepiony pod szynę, która dostarcza jeszcze lepszych wrażeń, ze względu na swoje niestandardowe wymiary.

Aluminiowa szyna ALU Frame ze względu na swój materiał, pozwala na możliwie najlepszy „power transfer”, czyli przekazywanie energii z nogi do kół, co przekłada się na szybszą, lżejszą jazdę bez zmęczenia. To jest natomiast dodatkowo wspomagane przez zasadniczo największą zmianę względem modeli standardowych – koła o średnicy 84 milimetry. Taka wielkość zapewnia rolkarzowi nie tylko lepszą prędkość przy niemalże niezauważalnej różnicy wysokości, ale również bardziej stabilną jazdę, gdzie małe odchylenia w tył i w przód nie będą aż tak karane przez rolkę, z uwagi na jej dłuższą linię styczności z podłożem. Wszystko to na łożyskach ILQ 7, które od lat znane są rolkarzom każdego przekroju, ze względu na niedorównaną prędkość i gładkość jazdy.

W rolkach damskich K2 Alexis 84 znajduje się BOA Lacing System, który zapewnia komfortowe wiązanie buta, bez udziału sznurówek – jedyne, czego potrzeba do poluźnienia lub zacieśnienia, to przekręcenie pokrętła znajdującego się na języku „Alexisów”, dzięki czemu zdejmowanie, zakładanie i poluźnianie rolek Alexis to sprawa niezwykle prosta. To wszystko, razem z butem K2 Original Softboot oraz cholewką Stability Cuff Plus, wspierane jest klamrą zatrzaskową wsuwaną, oraz rzepem czterdzieści pięć stopni.

Razem rolki damskie Alexis 84 BOA dają zestaw rolek, w których jeździ się na przyjemnie, szybko, i wygodnie. Miękkie koła o twardości 80A zapewniają łagodzenie każdego wyboju na drodze, ale również przyczepność w warunkach miejskich i podmiejskich.

Przeznaczenie: początkujący, sredniozaawansowani – kobiety

Kolorystyka: biały-fioletowy-czarny, srebrna szyna

Rozmiary: 34 – 42.5

Koła: 84 milimetry, 80A

Łożyska: ILQ 7

System sznurowania: BOALacing System

Cholewka: Stability Cuff Plus

Szyna: ALU Frame

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz jakie rolki będą najlepsze dla Ciebie?

W naszym sklepie stacjonarnym profesjonalnie dobieramy i dopasowujemy rolki.