FR Metal Plate Mounting Screw +Washer

6,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 250 zł
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepu stacjonarnego w Warszawie

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu

Opis

FR Metal Plate Mounting Screw +Washer -śruba do rolek FR Skates FR1, FR2, FR3 i inne

Śruba francuskiego producenta FR Skates do modeli rolek z wtopionymi płytkami montażowymi w podeszwie, np. FR1, FR2, FR3. Płytki te, czyli tzw. metal plate’y zazwyczaj mają 7 otworów. Są one pomocne w przypadku przykręcenia szyn o innym rozstawie miejsc montażowych, zamocowania płozy na kilka śrub lub w celu zwyczajnego jej przesunięcia. Jest to też bardzo dobre rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych, np. zerwany gwint.

Metal plate mounting screw występuje w ciemnym metalicznym kolorze. Jej wykonanie może świadczyć o dobrej jakości stopu.  Metalowa podkładka zwiększa powierzchnię styku z szyną, czyli trzymanie. Ma ona również pozytywny wpływ na luzowanie się śruby, dodatkowo w tym celu producent cienko przesmarował gwint substancją przypominającą gumę.

Do odkręcenia tej śruby będziemy potrzebowali klucza imbusowego 3/16”. Idealnie wchodzi on w gniazdo śruby i nie wpływa negatywnie na jego wyrobienie. Należy jednak pamiętać, aby stosować dobrej jakości narzędzia. Długość gwintu bez podkładki to około 13 mm, a średnica 8 mm.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej śruby do przykręcenia szyny, skontaktuj się z naszymi serwisantami. Na miejscu w Warszawie mamy szeroki ich wybór i być może jakiś zamiennik będzie odpowiedni.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiarówka

Nie wiesz, czy ten produkt będzie dla Ciebie odpowiedni?

W naszym sklepie stacjonarnym podpowiemy Ci i pomożemy w doborze produktu